نویسندگان

نویسندگان استاپسی همون هایی هستند که بدون کوله پشتی و کتونی هاشون هیچ جایی نمیرن.همیشه در حال سفر و کشف چیزهای جدید هستن و مشکلات سفر رو به جون میخرن،چون میدونن بهترین لذت زندگی سفرکردنه و کسب تجربیات جدید. به قول آلفونس دولامارتین “هیچ انسانی به اندازه انسانی که بسیار سفر کرده و هزار بار طرز تفکر و سبک زندگی اش را عوض کرده،کامل نیست”.حالا تصمیم گرفتن خاطرات ، تجربه ها ، تلخی ها و شیرینی های سفرشون رو اینجا به اشتراک بزارن تا باهاشون همسفر بشی و به سوی کامل شدن حرکت کنی.

حسن خراشادی

حسن

من یه دوچرخه سوارم که هیچ وقت از رکاب زدن خسته نمیشه، یه معلم که هیچ وقت از تدریس و آموختن خسته نمیشه و یه همسر که هیچ وقت از عشقش کم نمیشه . با اینکه تاحالا بیشتر از سیزده هزار کیلومتر از ایران عزیزمون رو با دوچرخه رکاب زدم و بیشتر مناطق کشور رو دیدم هنوزهم به دنبال کشف را ز و رمز های دنیای اطرافم هستم  . به عکاسی ، نجوم ، سفر و گردشگری علاقه زیادی دارم و در این زمینه ها فعالیت میکنم.

 

 

سحر

سلام ، سحرم بهم میگن وروجک ولی به مارکو منو میشناسن، خیلی شلوغ شد میدونم،بنابراین اسم خاصی ندارم.اگه ازخودم بخوام بگم ، یه فارسی زبانم اما زبان اولم انرژی مثبته،اگه زبون منو کسی فهمیدکه باهام ارتباط برقرار میکنه اگه نفهمید دیگه کلا منو نمیتونن بشناسن.یه انسانم اما دارم به سمت ازادی و رهایی بیشتر خودمو نزدیک میکنم که ممکنه تا یه مدت دیگه پرنده بشم.از من بعید نیست چون من حتی اگه نیوتون بودم روی درخت بودم نه زیر درخت،اگه ادیسون بودم کاری با لامپ نداشتم،میزاشتم به نور آتیش و شمع دل بدیم.با هام هم قدباشید که یه فصل جدید و عجیب از ازندگی   رو بهتون نشون بدم.

 

 

 

مرتضی

سلام
مرتضی هستم، یه دانشجو دندان پزشکی که از تک تک روزهای خالیش استفاده میکنه تا بتونه دنیا رو بیشتر ببینه و روحیشو رو واسه ادامه روزهای دانشگاه آماده کنه.

 

 

 

 

 

 

ماری

عشق جاده و سفر.همونکه یبار با کوله و پیاده یبار با چمدون و هواپیما دنیا رو میگرده.همه انگیزم کشف چیزای جدیده یاد گرفتن زندگی توی جاده تو سرما تو گرما.یه دخترم که نمیدونه تو سفر زندگی میکنه یا تو زندگیش سفر میکنه.من پر از نور و انرژی ام و آرزوهامو دارم زندگی میکنم.

 

 

 

 

علی

اگر بتوانم يك بار ديگر زندگى كنم
بيشتر به سفر مى روم
از كوه هاى بيشترى صعود مى كنم
در رودخانه هاى بيشترى شنا خواهم كرد
انسان هاي را ملاقات ميكنم كه مرا نميشناسند
جاهايى را خواهم ديد كه هرگز در آن ها نبوده ام…
اما من زندگي خواهم كرد فقط همين يك بارپس همين يكبار را درست زندگي ميكنم

 

 

حسن

سلام ، حسن هستم، یک جوون ایرانی که عاشق ایرانه و می خاد گوشه به گوشه این مملکت سرشار از زیبایی رو ببینه و در کنارش جهانگردیم شروع کنه، جوونی که خیلی کارا کرد تا بتونه خودش و تواناییهاش رو پیدا کنه و به هر دری زد تا بتونه به آرامش برسه تا اینکه گنج رو پیدا کرد، البته این پیدا شدن، ی جور گم شدن بود ، اونم گم شدن در طبیعت بود ، گم شدنی که منجربه پیدا شدن خودش شد! طبیعتی که باعث میشه دیگه اون بی نیاز از هر چی مخدر و مسکن و آرام بخش باشه و به تنهایی خودش ی داروی انرژی زای هسته ایه! اینجا می خام شما رو با دنیا و حال و هوای خودم در سفرها آشنا کنم.